Зєднавши внутрішню точку куба з усіма його вершинами, куб розбили на 6 пірамід.Обєми пяти з цих

пірамід дорівнюють 2,5,10,11 і 14. Чому дорівнює обєм шостої піраміди?

Ответы на вопрос

Отвечает Путилов Матвей.
РЕШЕНИЕ
2+14 = 16 - сумма двух
5+11 = 16 - сумма двух
10 + Х = 16 - сумма двух
V = 16 - 10 =  6
ОТВЕТ Объем шестой пирамиды равен 6.