у 6-а класі навчається 40%у 6-а класі навчається 40% шестикласників,у 6-б --13/27 остачі,а в 6-в -

решта 28 учнів. Скільки всього шестикласників навчається в цій школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Лыскова Соня.
1)1-13/27=27/27-13/27=14/27 остатка-в 6 В.
2)28:14*27=54 чел.-в 6 Б и 6 В.
3)54-28=26 чел.-в 6 Б.
4)100-40=60% чел.-в 6 Б и 6 В.
5)54*100:60=90 шестиклассников-в школе.