Маса повного бідона з молоком дорівнювала 25 кг. Після того як з бідона відлили половину

молока,маса бідона з рештою молока становила 13 кг.Яка маса порожнього бідона?

Ответы на вопрос

Отвечает Бортникова Рита.

1). 25-13 =12кг.
2).12+12=24кг.
3). 25- 24=1кг.
Видповидь:1 килограм

Отвечает Широкова Полина.

X+y=25
x+0.5y=13
0.5y=13-x
y=(13-x)/0.5
y=26-2x
x+26-2x=25
x-2x=25-26
-x=-1
x=-1/(-1)
x=1