Тік төртбұрыштың ауданы 70 см квадрат оның ені ұзындығынан 3 см қысқа тік төртбұрыштын ұзындығы

неше сантиметр?ені неше сантиметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

S=70
b=x-3
a=x
S=(a+b)×2
(x+(x-3))×2=70
x+x-3=70/2
2x-3=35
2x=35+3
2x=38
x=19
a=19
b=19-3=16
тексеру S=(19+16)×2=35×2=70