У магазин завезли 1750 календарів у пачках.Перекидні календарі були у 6 пачках,по 50 у кожній. 9/10

решти становили відривні календарі.Скільки відривних календарів завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Бараниченко Юлия.

1)6*50=300 було перекидних календарів

2)1750-300=1450 решта

3)1450:10*9=1305 було відривних календарів

==============================================