Обчислити значеня виразу 77-(33+24)=


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакин Дмитрий.
77 - ( 33 + 24 )=20
1) 33 + 24 =57
2) 77 - 57 =20

Якщо не по діях, тоді так запишіть:
77 - ( 33 + 24 )= 77 - 57 = 20