Площа прямокутної ділянки 600 м.кв,її довжина 30 м. На скільки метрів ширина цієї ділянки менша від

її довжини?

Ответы на вопрос

Отвечает Синчук Ирина.

600/30=20(м)  ширина

30-20=10(м) меньше ширина 

Отвечает Флорьянович Оля.

1) 600:30=20 (м.) - ширина ділянки

2) 30-20=10 (м.) - ширина менша від довжини

Відповідь: на 10 м.