За 2 дні туристи проїхали автомобілем 1040 км. з якою швидкістю вони їхали, якщо першого дня вони

були в дорозі 7 год, а другого 9 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Вериго Павел.

1) 7 + 9 = 16 часов были в дороге туристы

2) 1040 : 16 = 65 км проезжали за 1 час

3) 65 * 7 = 455 км проехали за первый день

4) 65 * 9 = 585 км проехали туристы во второй день



1) 7 + 9 = 16 годин були в дорозі туристи

2) 1040 : 16 = 65 км проїжджали за 1 годину

3) 65 * 7 = 455 км проїхали за перший день

4) 65 * 9 = 585 км проїхали туристи у другий день