Допоможіть скласти і обчислити виразидопоможіть скласти і обчислити вирази №98 на сторінці 19 1

клас 10 і 2 знайти суму 11 і 3 знайти різницю 12 і 3 знайти різницю

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Елизавета.
10+2=12 сума
11-3=8 різниця
12-3=9 різниця