Обчисліть об'єм циліндра, радіус основи якого дорівнює 7 см, а твірна-5см


Ответы на вопрос

Отвечает Verevkina Viktoria.
V= \pi R^2h
h-высота(образующая)
V= \pi *49*5=245 \pi =769,3