Бірінші орамда 12 м мата, ал екінші орамда 17 м мата болды. Екінші орам біріншіге қарағанда 3750

теңге қымбат. Әр орам неше теңге тұрады?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дима.
17м-12м=5м

5 м мата 3750 теңге тұрады, онда 1 м матаны табу үшін:
3750:5=750 теңге
17 м× 750 тг= 12750 теңге
12 м× 750 тг=9000 теңге

Жауабы: 12750 тг, 9000 тг тұрады