Розріж прямокуник довжина якого 9 см а ширина 4 см на 2 рівні сторони шоб вийшов квадрт


Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахов Ильназ.
Дізнаємося площу прямокутника:
4*9 = 36 (см)
Площа квадрату дорівнює S = а*а
Тобто, 36 = а*а = 6*6