У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. На це пішла 1/3 всього сиру,що був у

пекарні. На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру. Скільки кілограмів сиру залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Юришинец Илья.

1 ) 24*3=72

2)72 -24-36  =12

=)))))*

Я ето уже делала)

Отвечает Григоренко Милена.

1)24*3:1=72кг сыра-было всего. 2)72-(24+36)=12кг сыра-осталось.