Дано ∆АВС, периметр якого 42 см. На стороні АС цього трикутника взято точку М так, що периметр ∆АВМ

і ∆ВСМ дорівнюють 32 см і 35 см відповідно. Знайдіть довжину відрізка ВМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Лёша.
(32+35)-42=67-42=25 : 2 =12,5(см) длина отрезка ВМ