Допоможіть з двома задачами 1задача відстань від одного міста до другого поїзд пройшов за

3\4години причому 1\6 години він витратив на зупинки Скільки часу йшов поїзд від одного міста до другого? 2 задача Маса кавника 3\8 кг а таці до нього 1\8 кг яка маса двох речей разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Муркин Ваня.
С1)_____
1 час - 60 минут
4\4 часа
60:4=15 мин
3\4 часа - 15*3=45 мин
6/6 часа
60:6=10 мин
1\6 часа - 10 мин
А_____________________________________В
 Найти: время пути
1) 45+10=55 мин - ехал
Ответ: 55 минут
2)_____
кофейник - 3\8 кг
+ поднос - 1\8 кг
1 кг - 1000 г
1)1000:8=125(г) - 1\8
2)125*3=375(г) - 3\8 - кофейник
3)375+125=500(г) - всё вместе
Ответ:500 грамм или 1\2 килограмм