У Миколи й Сергія разом 60 монет.Якщо Микола віддасть Сергію 5 монет,то в нього залишиться у 2 рази

більше монет,ніж іх стане у Сергія.Скільки монет у Миколи й скільки у Сергія?

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.
60:3+5=25(у Миколи) 20+20-5=35(у Сергея)