Через міст проїхало 40 легкових автомобілів і велосипедів. Усього мостом проїхало 100 коліс.

Скільки автомобілів і скільки велосипедів проїхало мостом?

Ответы на вопрос

Отвечает Юськів Світлана.
1) 40:4=10 (авт.);
2) 40-10=30 (вел.)
Відповідь: 10 автомобілів і 30 велосипедів.