З одного міста в протилежних напрямках одночастно виїхали велосипедист і мотоцикліст.До певного

моменту велосипедист подолав 42 км,а мотоцикліст за цей самий час-на 89 км більше.Знайди відстань між ними в цей момент.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

Спочатку знайдемо скільки проїхав мотоцикліст

1)42+89=131 (км)-проїхав мотоцикліст;

потоім додамо відстані які вони проїхали

2)131+42=173 (км) - відстань між ними

Отвечает Рачёва Аня.

42+89=131км проехал мотоциклист

131+42=173км відстань між велосипедистом і мотоциклістом