Сума двох чисел 8,4 Одне з них на 13,2 меньше ниж вид иньшого Знайдить ци чысла. Розвяжите плиз

двумя способами

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Никита.
8,4-13,2=-4,8 сума двох чисел без різниці
-4,8:2=-2,4 одне число
-2,4+13,2=10,8 друге число
==================
друге число х
перше число х-13.2
сума 8,4
складемо рівняння
х+х-13,2=8,4
2х=8,4+13,2
2х=21,6
х=21,6:2
х=10,8 друге число 
10,8-13,2=-2,4 перше число