Ділянка поля має форму прямокутника зі сторонами 50 м і 120 м. 45% площі всього поля засіяли

кукурудзою. Яка площа частини поля,що займає кукурудза?

Ответы на вопрос

Отвечает Ромина Софья.
1) 50м*120м=6000м2
2)6000м2=100%
----------------------------
   х = 45%
3)     6000м2 * 45%
Х  = ------------------------ =2700м2
            100%
Отвечает Яшанин Вадим.
120м * 50м = 6000м2=0,6г
45%*6000/100=2700м2  = 0,27г
занимает кукуруза