Петрик, іринка та Сашко купили разом комп'ютерну гру. Іринка заплатила 3/8 вартості гри, Сашко 7/15

решти,а Петрик -24 грн. Скільки коштує гра?

Ответы на вопрос

Отвечает Рожок Виталий.
1) x = 7/15 x + 24
x (1 - 7/15) = 24
8/15 x = 24
x = 24 : 8/15
x = 45 ( грн.) - Петрик і Сашко разом, що становить 5/8 частини вартості гри
2) 45 : 8 х 5 = 72 ( грн.) - всього коштує гра