Сергійко задумав число. Якщо задумане чило відняти від числа 777, результат зменшити в 7 разів, а

потім збільшити на 7, то отримаємо число, яке на 7 більше за найменше трицифрове число число. Знайдіть число, яке задумав Сергійко.

Ответы на вопрос

Отвечает Насонов Костя.
Нехай х - задумане число, тоді отримаємо рівняння:
(777-х):7+7=100+7
(777-х):7=100+7-7
(777-х):7=100
777-х=100*7
777-х=700
х=777-700
х=77 - задумане число