З двох населенних пунктів, відстань між якими 44,62 км, виїхали одночасно назустріч один одному два

велосипедисти. Швидкість одного з них 15 км/год, а швидкість другого становить 96% швидкості першого. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Аня.

1)15*100%:96%=14.4км/ч-скорость второго.

2)15+14.4=29.4км/ч-скорость сближения.

3)44.62:29.4=через 1.52часа(1ч 31мин)-они встретятся.

Отвечает Кара-Сал Диана.

 96% = 0,96

1) 15*0,96 = 14,4 (км/год) - швидкість другого велосипедиста.

2) 14,4+15 = 29,4 (км/год)  - швидкість велосипедистів разом.

3) 44,62/29,4 = 1,52 (год) - зустрінуться велосипедисти

1,52 = 1 год 31 хв

Перевіряємо:

1,52*14,4 = 21,89 (км) - проїде другий велосипедист

1,52*15 = 22,8 (км) - проїде перший.

22,8+21,89 = 44,7

Відповідь: приблизно через 1 годину 31 хвилину зустрінуться велосипедисти.