Ціна хустинки 1/6 від 480 грн , а ціна шарфа 3/8 ціни хустки . на скільки гривень дорожча , ніж

шарф ?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Алексей.
480:6помножити на 1-480:8помножити на3
Отвечает Kucheryavenko Maria.
480/6=80 грн - платок
80/8*3=30 грн - шарф
80-30=50 грн
Ответ: на 50 грн дороже