Чому дорівнює периметр прямокутника складеного з2 рівних квадратів і 3 рівних прямокутників якщо

периметри кожногоквадрата. і кожногопрямокутника доривнює 60 см

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.
130 см; Рквадрата=а*4; Рпрямоугольника=(а+в)*2;