Тебіндегі 27 жылқының үштен бірі және 2-еуі алынды. Бұдан соң қалған жылқының жартысы қораға

қамалды. Тебінде неше жылқы қалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиряков Дима.

27÷1/3=9
(9-2)÷2=3
тебінде 3 жылқы қалды