Площа прямокутника дорівнює 0,06 см в квадрате. Знайдіть його сторони, якщо одна з них більша за

другу в 6 разів. ПОМОГИТЕ!!!!! решить

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
6х*х=0,06
х*х=0,01
х=0,1 см ширина
6*0,1=0,6 см довжина