Із маслозаводу відправили у три магазини 2800 кг масла. В один магазин відправили 1/5 масла, в

другий - 3/7 усього масла, а в третій- решту. Скільки кілограмів масла одержав кожен магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиярбек Анеля.
1)2800:5=560(кг)-первый маг.;
2)2800:7*3=1200(кг)-других маг.;
3)2800-560-1200=1040(кг)-третий