А жане В калаларынын аралыгы 710 км А каласынан В каласына 75 км / саг жылдамдыкпен пойыз шыкты 2

сагаттан кейын В каласынан А каласына 65 км / саг жылдамдыкпен екыншысы шыкты Олар 2 ншы пойыз шыкканан кейын канша уакыт откен сон кездеседы?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

75×2=150
710-150=560
75+65=140
560:140=4
4 сағаттан соң кездеседі