Меруерт математикадан олимпиада есептерін шығарды Ол бірінші аптада барлық шығаруға тиісті

есептердің 12-7-сін шығарғанда әлі де шығарылмалған 25 есеп қалды Меруерт олимпиадаға дайындалу үшін барлығы неше есеп шығаруға қажетт

Ответы на вопрос

Отвечает Головина Алина.
1) 1 - 7/12 = 5/12 задач - осталось решить (= 25 задач)
2) 25 : 5/12 = 25 * 12/5 = 60 задач - всего.