Маса бичка була 480 кг. За час випасу вона збільшилася на 1\3 попередньої маси. Якою стала маса

бичка?

Ответы на вопрос

Отвечает Усатова Полина.

480*1/3=160кг увеличилась

480+160=640кг стала

Отвечает Жумагали Фархат.

480*1/3=160кг стала

480+160=640кг cтала масса бычка