Від невідомого числа відняти число 39 і дістали 22. Знайди невідоме число.


Ответы на вопрос

Отвечает Шукелович Артём.
Х-39=22                                                                                                             х=39+22                                                                                                           х=61                                                                                                                 61-39=22                                                                                                          22=22