Човен плив 2.3 год за течією річки і 3.2 год проти течії.Який шлях подолав човен, якщо щвидкість

течії дорівнює 2.6 км /год. а власна швидкість човна - 19.7 км /год?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
1)   (19,7+2,6)*2,3=51,29 (км.)
2)   (19,7-2,6)*3,2=54,72 (км.)
3)    51,29+54,72=106,1 (км.)