Прочитати рівності по різному. назвати компоненти у рівностях 3*4=12 ,2*6=12,8*5=40


Ответы на вопрос

Отвечает Коковкина Таня.
3×4=12 (3 - множник, 4 - множник, 12 - добуток) 3 помножити на 4 отримаємо 12; щоб отримати 12 потрібно 4 помножити на 4.
2×6=12 ( 2 - множник, 6 - множник, 12 - добуток) 2 помножити на 6 отримаємо 12; щоб отримати 12 потрібно 2 помножити на 6.
8×5=40 ( 8 - множник, 5 - множник, 40 - добуток) 8 помножити на 5 отримаємо 40; щоб отримати 40 потрібно 8 помножити на 5.