На склад завезли 6ц 60кг овочів:10мішків по 36кг у кожному і кілька мішків моркви по 60кг у

кожномую.Скільки завезли мішків моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Илья.
10*36=360кг
660-360=300кг-моркви
300:60=5мішків моркви
Отвечает Рахимова Раушания.
5 мішків
Розвязання
36х10=360
660-360=300
300:60=5