3 пакети з печивом і 1 коробка цукерок коштують 14 грн. Замісь однієї коробки цукерок можна купити

4 пакети з печивом. Скільки коштує коробка цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Булат.
3 печива+1 цукерок коштують 14 грн
3 печива+4 печива коштують 14 грн
7 печива коштують 14 грн
14/7=2 грн цiна печива
1 цукерок = 14 грн- цiна 3 печива=14 - 3*2=14-6=8 грн