У супермаркеті до обіду продали 240 кг яблук а після обіду 180 кг яблук після обіду вторговалии на

480 грн менше ніж до обіду яка ціна 1 кг яблук

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Катя.
1)240-180=60 (кг) - різниця між проданими яблуками до обіду і після
2) 480/60=8 грн - за кілограм яблук