З однієї вишні зібрали 16 кг ягід,а з другої - 19 кг. Усі ягоди розклали в ящики по 7 кг.Скільки

взяли ящиків? ( Розвяжи задачу,а потім склади та розвяжи обернену до неї.)

Ответы на вопрос

Отвечает Черепахина Алёнка.
1дія .16+19=35(кг)-зібрали всього ,
2дія. 35:7=5 (шт.)- ящиків ,
Відповідь:5 ящиків.
  
                                                Обернена
З двох вишень зібрали 5 ящиків по 7 кг в кожному .В першому - 19 кг.Скільки зібрали вишень з  другої вишні?

1дія. 5*7=35(кг)-зібрали всього,
2дія. 35-19=16(кг)-зібрали з другої вишні,
Відповідь:16 кг