У академії,коледжі й ліцеї навчається 8658 студентів.Скільки студентів навчається окремо в

академії,коледжі й ліцеї,якщо в академії та коледжі навчається 5087 студентів,а в колджі й ліцеї 4756?

Ответы на вопрос

Отвечает Адувалин Аркадий.
1)8658-4756=3902чел-в академии.
2)8658-5087=3571чел-в лицее.
3)4756-3571=1185чел-в колледже.
Отвечает Елтаев Маргулан.
8658-4756=3902 студента в академії
8658-5087=3571 студент в ліцеї
8658-3902-3571=1185 студентів в коледжі