У книжці 84 сторінки. Хлопчик прочитав третю частину книжки. Скільки сторінок йому залишилось

прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Алькен Сунгат.

84*1/3=28 страниц прочитал

84-28=56 сторінок йому залишилось прочитати

Отвечает Быханов Тима.

1)84:3=28(ст)хлопчик прочитав

2)84-28=56(ст)

Видповидь :56 сторинок  залышилось прочитаты хлопчику