Двоцифровi числа у яких кiлькiсть десяткiв на 3 бiльша вiд одиниць


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Эльвира.
30 3-0=3

41 4-1=3

52 5-2=3

63 6-3=3

74 7-4=3

85 8-5=3

96 9-6=3