Түсте ауаның темратурасы -2 градус болды. кешке ауаның темратурасы-3 градусқа, ал түн оасында-5

градусқа өзгерді.түн ортасында ауаның температурасы неше градус ?

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Степан.
-2-3-5=-10
-2-3=-5
-5-5=-10
Вышло  -10 градус Түн ортасында ауаның температурасы -10 градусқа болды