з першої грядки зібрали 2 мішки картоплі,а з другої-3. маса всієї зібраної картоплі 300 кг.скільки

кілограм картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Юстинова Анжелка.

3+2=5

300:5=60

60*2=120кг собрали с 1 грядки

60*3=180кг собрали со 2 грядки