Купили 6 м шовку, сатину- у 2 рази більше, а сукна-на 3 м меньше, ніж шовку й сатину разом. Скільки

метрів сукна купили?складіть обернену задачу, щоб знайти число 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхова Ольга.
6х2=12м.сатину 6+12=18м.шовку й сатину разом 18-3=15м.сукна 
на скiльки менше купили сукна, нiж шовку й сатину разом?
18-15=3м-на стiльки менше купили сукна,нiж шовку й сатину разом
Отвечает Ананьев Ваня.
1) 6*2=12(м)-сатину; 2) 12+6=18(м)-шовку та сатину разом; 3) 18-3=15(м)-сукна