Сторона АВ 4кутника абцд=стороні квадрата периметир якого =24см.сторона СД на 4см більша за АВ і на

3 см менша від СВ. Сторона АД на 20мм більша за суму сторін АВ і СД знайдіть периметр чотирикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Тылькович Данила.


Сторона АВ = 24 : 4 = 6 см 

CD = 6 + 4 = 10 см (на 4 см > АВ)

CB = 10 + 3 = 13 (на 3 см > CD)

AD = (6 + 10) cм + 20 мм = 16 см + 2 см = 18 см 

Периметр ABCD = AB + BC + CD + DA

P = 6 + 13 + 10 + 18 = 47 см - периметр четырёхугольника

Ответ: 47 см.