Помогите решить!1. У Вінні-пуха було Т горщиків меду. П`ятачок подарував йому ще 24 горщики, і вони

разом зїли Н горщиків меду. Скільки горщиків меду після цього залишилось у Вінні-пуха? Обчисліть значення отриманого віразу, якщо т=56; н=12 2. Мальвіна купила 8 цукерок по А сольдо і Б тістечок по 65 сольдо, заплативши за цукерки менше, ніж за тістечка. На скільки менше заплатила Мальвіна за цукерки, ніж за тістечка? Обчисліть значення отриманого виразу при а=14; б=4

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юлия.
(Т+24)-Н,якщо Т=56; Н=12, то (56+24)-12=68 - горшків меду залишилося у Вінні-Пуха

8ХА меньше БХ65, якщо а=14; б=4, то 8Х14=112 - коштують цукерки  
4Х65=260 - коштують тістечка
260-112=148 - на стільки менше заплатила Мальвіна за цукерки, ніж за тістечка
Выдповідь: на 148 сольдо.