На двох полицях було 17 горщикив меду,з другои полици продали 5 горщикив ,и на обох полицях их

стало поривну,скилки горщикив меду було на перший полици?

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.
1)17-5=12(г.)
2)12 /2=6(г.)
3)6+5=11(г,)
4)17-11=6(г.)
Відповідь:на першій полиці було 6 горщіків.