Чому дорівнює добуток коренів рівняння х"квадрат"-2х-5=0?А -5; Б -2; В 2; Г 5;


Ответы на вопрос

Отвечает Саргаева Дарима.
По теоремі Вієта
x^2+px+q=0
x_1+x_2=-p;x_1x_2=q
x^2-2x-5=0
x_1x_2=-5
відповідь, А -5