Товар може виготовити партію деталей за 8 годин, а його учень таку ж партію- за 12 годин. За який

час виготовлять партію деталей товар і учень, працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянова Софья.
1:8=1/8 виготовляє товар за 1 год
1:12=1/12 виготовляє учень за 1 год
1/8+1/12=5/24 виготовляють разом за 1 год
1:5/24=4,8 години = 4 год 48 хвил виготують партію працюючи разом
=================================
Отвечает Колунц Камилла.
1)12+8=20 (год) товар и учень зроблять по одній партії разом; 
2)20/2=10 (год)
Відповідь: за 10 год вони одну зроблять партію разом.