У школі навчається 448 дівчат,що становить 56% від загальної кількості учнів.Скільки учнів

навчається в школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Миннуллина Аделя.
448÷0,56=800(уч.)
Ответ: 800 учеников
Отвечает Кобызев Паша.
448*100/56=800 учеников.